יום שלישי

כישוף תמונה: ביצוע כישוף בעזרת תמונה

כישוף עם תמונה או על ידי תמונה הוא סוג של כישוף שיכול לשמש למגוון של מטרות בינאישיות שונות. מטבע הדברים, כישוף תמונה הוא כישוף שמתאים לבני אדם, כלומר הוא כישוף שפועל על בני אדם דרך התמונה שלהם. כך למשל, כישוף עם תמונה אינו מתאים בתור כישוף כסף, למשל. מצד שני, כישוף תמונה מתאים מאוד בכדי לשמש בתור כישוף אהבה. סוגים אחרים של כישוף שלהם מתאים כישוף בתמונה הם למשל כישוף להרחקת אדם או כישוף מוות, חס וחלילה. יש הטוענים כי כישוף תמונה מתאים גם למטרה של הסרת עין הרע על ידי פעולה על האדם שהוא המקור של העין הרעה דרך התמונה שלו.

 בגדול, כישוף תמונה יוצר קשר קוסמי בין מבצע הכישוף על ידי תמונה לבין האדם המופיע בתמונה שמהווה ייצוג שלו שהופך למציאות. כישוף בתמונה היא צורה די מורכבת של כישוף אך במקרים רבים הביצוע של כישוף תמונה הוא פשוט למדי אם כי לא תמיד מוצלח. להלן נדון בנושא של כישוף עם תמונה בתור כישוף אהבה ובמידת ההצלחה של כישוף בעזרת תמונה.

כישוף תמונה ככישוף אהבה
כישוף תמונה נפוץ במיוחד בתור כישוף אהבה. היכולת לפעול על אדם דרך כישוף בעזרת התמונה שלו היא אחת הצורות הנפוצות ביותר של כישוף תמונה. על פי רוב, כישוף אהבה על ידי תמונה כולל טקס שבו מצבעים לחש מסוים על תמונה של האדם האהוב. כישוף תמונה מתאים גם ככישוף אהבה רגיל שמיועד לגרום לאדם מסוים לאהוב אותנו וגם בתור כישוף החזרת אהבה.

הצלחה של כישוף תמונה
כאמור לעיל, כישוף תמונה הוא אחד הסוגים היותר נפוצים ועל פי רוב פשוטים של כישוף, בייחוד בתור כישוף אהבה. מהסיבה הזו ישנם הרבה כשפים על ידי תמונה שנמצאים ב"שוק" ולא כולם אמינים או מוצלחים או כאלו שהם כישוף אמיתי. ישנם הרבה אנשים שמבצעים כישוף בתמונה או כישוף על ידי תמונה ואינם מצליחים להשיג תוצאות אמיתיות. בכדי לוודא כי כישוף תמונה הוא באמת כישוף אמיתי כדאי מאוד לבדוק מהו המקור של הכישוף ולחקור כיצד בדיוק הכישוף פועל בעזרת תמונה.

כישוף תמונה: ביצוע כישוף בעזרת תמונה