יום רביעי

כישוף מחזור – מה זה כישוף עם מחזור

כישוף מחזור נשמע כמו עסק קצת מגעיל ואכן אין ספק כי כישוף מחזור הוא לא בדיוק הכישוף הכי אסתטי בעולם. עם זאת ישנן מספר ראיות לכך שכישוף עם מחזור יכול להיות יעיל במקרים מסוימים ולמטרות מסוימות אם מבצעים אותו בצורה נכונה.

כישוף מחזור הוא כמובן סוג של כישוף דם והוא משמש בעיקר בתור כישוף אהבה. בדרך כלל מבצעים כישוף מחזור על ידי כך שמשתמשים בדם מחזור במסגרת של הכנת שיקוי קסם או כחלק מטקס של ביצוע כישוף. הדעות לגבי הצלחתו של כישוף מחזור הן חלוקות.

הרעיון שעומד מאחורי כישוף מחזור הוא שלדם המחזור יש כוח מיוחד שניתן לרתום לטובת ביצוע כישוף. המחזור קשור ברבייה הנשית ועל כן הוא קשור בחיים וביצירת חיים ומכאן המחשבה כי ניתן לבצע כישוף מחזור בהתבסס על הסגולות המיוחדות של דם המחזור. דם המחזור, כמייצג את כוח החיים של האישה, יכול לקשור אותה אל חייו של אדם אחר כמו למשל במקרה של ביצוע כישוף מחזור בתור כישוף אהבה.

הגרסאות המגעילות במיוחד של כישוף מחזור כוללת העברה בדרך כזו או אחרת (לא ניכנס כאן ליותר מידי פרטים) של דם המחזור לאדם אחר בכדי לבצע עליו כישוף אהבה. מי שרוצה לבצע כישוף מחזור  בדרך זו צריכה לחשוב טוב טוב לפני שהיא עושה את זה כי במידה וכישוף המחזור לא עובד, ויש סיכוי טוב שהוא לא יעבוד אם מי שמבצעת אותו היא חובבנית בתחום הכישוף, התוצאה תהיה התעללות מגעילה ולא הגיינית במיוחד באדם שאותו היא בעצם אוהבת. לכן כדי לחשוב היטב לפני שמבצעים כישוף מחזור בתור כישוף אהבה או לכל מטרה אחרת ולקבל את עצתם והדרכתם של מומחים בתחום הכישוף בכדי להשיג תוצאות ממשיות. באופן כללי ישנם מספיק כישופי אהבה בכדי שכישוף מחזור יהיה האופציה האחרונה.

ברחבי האינטרנט ישנם מספר אתרים המדריכים כיצד לבצע כישוף מחזור אך כמובן כמו תמיד כדאי לוודא את מהימנותם לפני שמבצעים את מה שמוצע בהם. כאן בחרנו לא לספק הנחיות לגבי כישוף מחזור בשל הבעיות הכרוכות בו שנסקרו לעיל.