יום חמישי

כישוף למציאת אהבה


כישוף האהבה הבא נשלח על ידי אחד הגולשים של "כישוף – אתר הכשפים" ויעילותו אינה מובטחת.
יש כאן כישוף למציאת אהבה שבאמת עובד. אני בעצמי השתמשתי בו וככה פגשתי את בעלי רק כמה שבועות לאחר הכישוף. חשוב מאוד לבצע את כל השלבים של כישוף האהבה בדיוק כפי שהם כתובים כאן שכן אחרת כישוף האהבה לא עובד, מניסיון.
הזמן הכי טוב לבצע את כישוף האהבה הזה, כמו הרבה כישופי אהבה אחרים, הוא ביום שישי בלילה כאשר הירח מלא. זה כישוף אהבה שמטרתו למשוך אליכם בן זוג מושלכם.
בשלב הראשון של כישוף האהבה עליכם לצייר מעגל על הקרקע ולשבת בו תוך כדי שאתם עושים מדיטציה על דמותו של האדם שאתם מעוניינים למשוך אליכם.
אל תחשבו על אדם מסוים ואפילו לא על תכונות מסוימות, חשבו רק על רגש אהבה טהור המתגלם באדם מופשט ולא בדמות ספציפית. אל תחשבו על אדם שאתם מכירים שכן זה ראשית לא דבר נכון ומוסרי לעשות ושנית עלול לגרום לכך שכישוף האהבה לא יעבור כמו שהוא אמור או שיגרום אפילו נזק.
בשלב השני של כישוף האהבה תצטרכו את הדברים הבאים:
שני נרות: אחד לבן ואחד בצבע האהוב עליכם
שני פמוטים
שריג אדום
פיסת גיר אדום

בכדי לבצע את הכישוף מצאו זמן (עדיף כאמור בליל יום שישי וכאשר הירח מלא, אך כל זמן אחר יכול גם לעבוד) בו התודעה שלכם פנויה לגמרי. שבו על הרצפה ונסו למלל (לנסח במילים) את כל התחושות שעלו בכך כאשר דמיינתם את האהבה שלכם מתגלמת באדם מסוים. הניחו את הנר הלבן לפניכם והדליקו אותו, הנר הזה מייצג את האהוב האידיאלי שלכם. הניחו את הנר בצבע השני, המייצג אתכם, מול הנר הלבן והדליקו אותו. בין שני הנרות הדולקים ציירו בעזרת הגיר האדום לב גדול. עכשיו קחו את שני הנרות משני צידי הלב המצויר על הרצפה והכניסו אותם אל תוך הלב. הניעו את שני הנרות זה לקראת זה באיטיות רבה עד שהם יפגשו ויגעו אחד בשני כפי שאתם מבקשים לגעת באהוב שיגיע אליכם דרך כישוף האהבה. מהניסיון שלי אפשר גם לחתום את כישוף האהבה בכך שתשירו את שיר האהבה האהוב עליכם והמרגש ביותר שאתם יכולים לחשוב עליו מול הנרות הבוערים בתוך הלב. בהצלחה!