יום שבת

מה עושים נגד עין הרע?


עין הרע כידוע לכל יכולה לפגוע בנו בצורה רצינית ועל כן הרבה אנשים מעסיקים את עצמם בשאלה מה עושים נגד עין הרע?
אחת הדרכים המקובלות ביותר לפעול לשם הסרת עין הרע או מניעת עין הרע היא נשיאה של קמעות. ידוע כי נשיאת קמע נגד עין הרע יכולה לסייע בצורה משמעותית הן בכדי לבצע הסרת עין הרע והן בכדי למנוע אותה מראש. ישנם סוגים שונים של קמעות נגד עין הרע החל מחמסות וכלה באבני טורקיז או עופרת. קמעות משמשים בתור סגולה נגד עין הרע, אם כי ישנם סוגים נוספים של סגולות נגד עין רעה.

נושא נוסף הוא זה של תפילות נגד עין רעה. ישנם סוגים רבים ושונים של תפילות נגד עין הרע שיכולות לסייע במקרים מסוימים של בעיה עם עין רעה. לא כל תפילה נגד עין הרע מתאימה בכל מצב ולא כל תפילה נגד עין הרע בהכרח תמיד עובדת, אך אין כל ספק כי הנושא של תפילות נגד עין הרע בהחלט חשוב ויכול לסייע במקרים רבים של מצוקה הנגרמת בשל עין הרע.

בתחום הכישוף ידועות גם טכניקות של כישוף נגד עין הרע או לחש נגד עין הרע. שיטות אלו אינן תמיד מוצלחות במיוחד אך ידועים מקרים בהם כישוף סייע בכדי להסיר עין הרע.
אחת הסגולות המוכרות ביותר היא השימוש במשהו העשוי עופרת נגד עין הרע. עופרת יכולה לשמש הן בכדי לבצע הסרת עין הרע עם עופרת והן בכדי להגן מפניה מראש.
אחד המקרים המוכרים ביותר הוא זה של עין הרע בבית, וכאן בדיקת מזוזות היא תמיד הצעד הראשון בכדי להגן על הבית מפני עין הרע. במקרים בהם בדיקת מזוזות לא עוזרת יש לבחון שיטות אחרות ראשית לבצע בדיקת עין הרע ולאחר מכן להחליט האם זו סגולה, קמע, תפילה או אולי כישוף שיעזרו לכם לבצע גירוש עין הרע בצורה מוצלחת. בכל מקרה כדאי להיוועץ תמיד בדעת מומחה בכל מה שקשור בפעולה נגד עין הרע, גם בכדי להבטיח כי הפעולה אכן תצליח וגם בכדי להגן עליכם מפני ביצוע פעולות שרק יחמירו את המצב שלכם.

עוד על עין הרע: