יום חמישי

איך עושים כישוף ואז איך מסירים כישוף


דומה כי לעיתים קרובות השאלה של איך עושים כישוף רק מובילה בסופו של דבר באורח בלתי נמנע אל השאלה של איך מסירים כישוף. אנשים רבים שמטילים או מבצעים כישוף בסופו של דבר מצטערים על כך, בייחוד במקרים של כישוף שחור שלעיתים קרובות מוביל לתוצאות בלתי רצויות או אי נעימות גדולה של מי שביצע את הכישוף כאשר הכישוף השחור שלו לא פועל כפי שהוא תכנן או רצה. כישוף הוא תמיד עניין חמקמק ובייחוד במקרים של כישוף שחור שיכול להיות ממש בוגדני. לכן אנו ננסה להקדיש מספר מילים לנושא של המנעות מסכנות וסיבוכים בעת הטלת כישוף ראשית דרך הצגת מספר אמצעי בטיחות בשלב השאלה של איך עושים כישוף ולאחר מכן, למרבה הצער, כאשר אנחנו כבר שואלים איך מסירים כישוף.

איך עושים כישוף
ישנן כמובן טכניקות רבות של כישופים אך לא כאן המקום לפרט עליהן. לפני שעושים כישוף חשוב מאוד ראשית להבין היטב מה המטרה של הכישוף ולשאול האם באמת הטלת כישוף מסוג זה משרתת את המטרה. לאחר מכן יש לבחון תוצאות שונות אפשריות של ביצוע הכישוף ולבחון האם יש משהו שאיננו רואים במבט ראשון שעלול להשתבש. לאחר מכן יש לוודא כי אנחנו מכירים היטב את הטכניקה שבה אנחנו רוצים להשתמש ומבינים היטב את הדרך לבצע את הכישוף שאנחנו רוצים לבצע וגם את הדרך שבה הוא פועל. רק לאחר מכן ניתן להמשיך ולעשות כישוף בלב שקט הרבה יותר.

איך מסירים כישוף
כפי שקורה במקרים רבים, הכישוף שלנו לא הצליח ועכשיו אנחנו מוצאים את עצמנו שואלים איך מסירים כישוף. במקרים רבים ביטול כישוף יכול להתבצע על ידי הפיכת סדר הפעולות של הכישוף המקורי וחזרה עליהן מהסוף להתחלה בכדי לבטל את הכישוף. שיטה זו של ביטול כישוף כמובן אינה תמיד אפשרית ובמקרים אחרים אפשר לעיתים להשתמש באבנים טובות כמו טורקיז (המשמשת למשל כנגד כישוף עין הרע). דרכים אחרות של ביטול כישוף כוללת טקסי טיהור שונים או לחשי שחרור. לעיתים מדברים על הסגולות המיוחדות של סבון בתור אמצעי ניקוי לא רק קוסמטי אלא גם קוסמי ונשיאה של בצורות שונות יכולה לעזור בכדי להסיר כישוף.

המאמר באדיבות אתר "המידעון"