יום שלישי

כישוף שחור: כישופים שחורים – יתרונות וחסרונות


הרבה אנשים שעוסקים בכישוף רק מתעניינים בתחום מוצאים את עצמם במהרה מסתקרנים לגבי האפשרויות שמציע להם התחום של כישופים שחורים. כישוף שחור הוא כישוף העושה שימוש בכוחות על-טבעיים אפלים בכדי להביא לתוצאות רצויות בעולם. בין הדוגמאות הבולטות והמוכרות ביותר של כישוף שחור ניתן למצוא בין היתר כישוף וודו, כישוף מוות, סיאנסים למיניהם והפרקטיקות כוללות בין היתר דברים כמו כישוף בבית קברות או טקסים אחרים המיועדים לזמן את הכוחות שמאפשרים לנו לבצע כישופים שחורים.
היתרון הברור ביותר של כישוף שחור הוא הכוח העצום שיש בו והיכולת לבצע בעזרתו כישופים רבי עוצמה. מעבר לעולמנו, כמו למשל בעולם המתים, שוכנים דמונים וכוחות אחרים בעלי כוחות רבים שניתן לרתום אותם בכדי לבצע דברים שכישוף רגיל או מה שנקרא לפעמים כישוף לבן אינו יכול לבצע.
מצד שני, ישנה גם סכנה גדולה מאוד בכל ניסיון לעסוק בתחום של כישוף שחור ולבצע כישופים שחורים. הזימון של כוחות אפלים המאפשרים לנו לבצע כישופים שחורים עלול בהחלט להתנקם בנו ולהוביל לתוצאות בלתי רצויות שיסבו לנו נזק. צריך לזכור כי במקרים רבים אנשים שהחלו לעסוק בתחום של כישוף שחור מצאו את עצמם משועבדים או נרדפים על ידי הכוחות שעזרו להם לבצע כישופים שחורים ועל כן כדאי להשמר מאוד מלבצע כישוף שחור לפני שמבינים בדיוק במה מדובר.
לאחר שמבצעים כישופים שחורים, הנושא של הסרת כישוף שחור או ביטול כישופים שחורים עלול להיות מורכב ביותר ובחלק מהמקרים ממש בלתי אפשרי. ישנן טכניקות שונות של ביטול כישוף שחור אולם אין כל ערובה כי טכניקות אלו תמיד יצליחו וידוע על מקרים רבים שבהם בוצעו כישופים שחורים שהובילו לתוצאות שליליות מבלי שאנשים יכלו לאחר מכן להסב את הגלגל לאחור ולבטל את הכישוף.
כל מי שמתעניין בתחום של כישוף שחור ומעוניין לבצע בכוחות עצמו כישופים שחורים מוטב לו שילמד היטב, יקבל עצת מומחה ויבין עד הסוף מה הוא עושה לפני שהוא מנסה לעשות כישוף שחור, שכן אחרת התוצאות עלולות להיות הרסניות. מאידך ברור כי ישנה משיכה גדולה מאוד אל התחום של כישופים שחורים בגלל הכוח שהם מציעים, אבל הכוח הזה יכול במקרים רבים להתגלות כהרסני במיוחד ואם ניתן לבצע משהו על ידי כישוף רגיל או כישוף לבן, זוהי ככל הנראה הדרך העדיפה.