יום רביעי

ביטול כישוף - איך לבטל כישוף


בכדי לבצע ביטול כישוף בצורה יעילה ולהבין איך לבטל כישוף עלינו ראשית להבין איזו כישוף הוטל עלינו. זיהוי הכישוף שהוטל עלינו או על מישהו אחר שאותו אנחנו רוצים לבטל הוא שלב הכרחי בדרך לביצוע של ביטול כישוף מוצלח וזאת מן הסיבה הפשוטה שלכל סוג של כישוף יש דרך אחרת לבצע ביטול כישוף. ישנן מספר טכניקות של זיהוי הכישוף שהוטל עלינו עליהן תוכלו לקרוא באתר שלנו וכאן במאמר אנחנו נספק הסברים קצרים על איך לבטל כישוף מסוגים שונים.

ביטול כישוף אהבה – איך לבטל כישוף אהבה?
אחרי שהבנו שהוטל עלינו או על מישהו אחר כישוף אהבה אנחנו יכולים להתחיל להסביר איך לבטל כישוף אהבה. ביטול כישוף אהבה יכול להתבצע במספר דרכים בהתאם לסוג של כישוף אהבה שהוטל. אחת הדרכים הרווחות ביותר לבצע כישוף אהבה היא ביצוע של הכישוף אלא בסדר פעולות הפוך בכדי לבטל אותו. דרך זו של ביטול כישוף אהבה אינה תמיד אפשרית וישנן דרכים נוספות, אם כי קשות יותר, לבטל כישוף אהבה במידה ואי אפשר לבצע את סדר הפעולות במהופך. אחת הדרכים הרווחות לבטל כישוף אהבה היא לעשות ביטול אהבה בדרך של ניקוי-לב – גילוף של סבון לכדי צורה של לב ונשיאתו עימנו או עם האדם שעליו הוטל כישוף האהבה עד שהכישוף נעלם.

ביטול כישוף שחור – איך לבטל כישוף שחור
בניגוד למקרה של כישוף אהבה, כמעט תמיד לא ניתן לבצע ביטול כישוף שחור על ידי חזרה במהופך על ההליך של הטלת כישוף שחור. צריך לזכור כי כישוף שחור נעזר בכוחות אפלים שמבצעים את הכישוף השחור מתוך אינטרס, ועל כן ניתן על ידי טקסים שונים (ראו בחלק האתר המוקדש לנושא של כישוף שחור) לקרוא לכוחות האלו על מנת לבצע ביטול כישוף שחור. בסופו של דבר אפשר לשחק עם האינטרסים של הכוחות האפלים ולהציע להם הצעה מסוימת על מנת לבטל כישוף שחור, אם כי צריך לזכור כי כמו תמיד במקרים של כישוף שחור, גם לביצוע של ביטול כישוף שחור עלולות להיות תוצאות בעיתיות. שיטה אחרת של ביטול כישוף שחור היא פנייה אל טכניקות של כישוף לבן על מנת לסתור את אלו של הכישוף השחור.

ראה גם: הסרת כישוף