יום שישי

מדריך כישופים למתחילים


כישופים הם תחום שמצד אחד מפתה הרבה מאוד אנשים בגלל הכוחות הגלומים בו והיכולת להשפיע על המציאות בדרכים רבות עוצמה דרך שיטות של כישוף וביצוע כישופים. מצד שני, ביצוע כישופים הוא אמנות מיוחדת וקשה שרק מעטים באמת מסוגלים לשלוט בה באופן ראוי ומבלי לגרום נזק לעצמם או לסובבים אותם. על כן לפני שמתחילים לעסוק בתחום של כישוף הוא ביצוע כישופים כדאי להבין היטב למה נכנסים.

תחום הכישוף מתחלק עקרונית לזה של כישופים לבנים חיוביים מול זה של כישופים שחורים שליליים. בתוך התחומים הללו של כישופים ישנם סוגים רבים ושונים של כישופים המיועדים למטרות שונות כמו כישוף אהבה, כישוף וודו, כישוף להצלחה, כישוף עין הרע, כישוף לכסף, כישוף מקראי, כישוף דרוזי, וכן פרקטיות שונות של ביצוע כישופים כמו למשל כישוף מקראי, כישוף בבית קברות, כישוף בשתיה, כישוף בחלום, כישוף בתמונה או כישוף הספר. כל אחד מהסוגים האלו של כישופים או השיטות הללו (ויש עוד רבות אחרות) לביצוע של כישוף יכולות להיות חיוביות או שליליות, כלומר להשתייך לתחום של כישוף לבן או לזה של כישופים שחורים, והרבה תלוי כמובן בדרך שבה מבצעים אותם והמטרות שלשמן עושים שימוש בכוחות של כישופים.

בנוסף, בכדי לשלוט היטב בתחום של כישוף ולהיות מסוגל לבצע כישופים בצורה טובה ותחת שליטה צריך כמובן גם לדעת דבר או שניים על חומרי כישוף. חומרי כישוף הם חומרים הלקוחים מהמציאות החומרית הטבעית אך דרך שילוב שלהם או פעולה מסוימת עליהם כמו ביצוע לחשי כישוף ניתן להשתמש בהם בכדי לבצע כישופים הפועלים על המציאות בדרך שאינה טבעית. חומרי כישוף כוללים בין היתר חומרים הלקוחים מגופו של האדם (דם, שיער, זרע וכו') המשמשים בעיקר במקרים של כישופי אהבה, נרות מיוחדים, קטורת, שמנים או חלקי בעלי חיים המשמשים בצירופים שונים בכדי לבצע כישופים מסוגים שונים. לא כל הסוגים של כישוף עושים שימוש בחומרי כישוף אך אין ספק כי בכדי לבצע כישופים בצורה טובה ויעילה כדאי מאוד להתמצא גם בנושא של חומרי כישוף. כאן באתר תמצאו מאמרים רבים בתחומים שונים של כישוף וכן הנחיות לביצוע כישופים בצורה טובה. חשוב תמיד להיזהר כאשר מנסים לבצע כישופים ולזכור כי המידע המובא כאן הוא לשם ידיעה בלבד וכי לא כדאי לנסות ולבצע כישופים באופן עצמאי אם לא מבינים עד הסוף את משמעותם ואת הדרך לבצע כישוף בצורה בטוחה ומוצלחת.