יום שבת

מדריך: הסרת כישוף שחור, הסרת כישוף אהבה, הסרת כישוף עין הרע


באופן כללי, הסרת כישוף היא מצד אחד טכניקה חשובה ביותר שכדאי שתהיה באמתחת הכשפים שלנו אך מצד שני היא טכניקה לא פשוטה בכלל ולעיתים קשה מאוד לבצע הסרת כישוף באופן יעיל. להלן נסקור שלושה תחומים עיקרים בהם אנשים מבקשים לבצע הסרת כישוף ושלושה סוגים שונים של הסרת כישוף.

הסרת כישוף שחור
הסרת כישוף שחור עלולה להיות עניין מסובך במיוחד בשל האופי המיוחד שיש לכישוף שחור. רבים נוטים להאמין כי התסמכות על כישוף לבן יכולה להיות שימושית בהקשרים של הסרת כישוף שחור, ואמנם יש בכך מידה של אמת אך צריך לדעת כי כישוף לבן צריך להיות כישוף חזק מאוד בכדי להיות אפקטיבי בעבור הסרת כישוף שחור. לאמיתה, לפעמים קל יותר ויעיל יותר לבצע הסרת כישוף שחור דווקא בעזרת כישוף שחור אחר.

הסרת כישוף אהבה
לרוע המזל, במקרים רבים הדרך לביצוע של הסרת כישוף אהבה מוצלחת עוברת בהשגת המידע אודות איזה סוג של כישוף אהבה בוצע עלינו או על מישהו אחר. ישנם סוגים רבים של כישופי אהבה ובדרך כלל חובה לדעת איזה סוג של כישוף אהבה התבצע בכדי שנוכל לבצע הסרת כישוף אהבה בצורה מוצלחת.

הסרת כישוף עין הרע
הסרת כישוף עין הרע היא אחת מטכניקות הסרת הכישוף שדווקא קל יותר לבצע. ישנן כמה סגולות וקמעות שידועות בכוח שלהן לסייע בביצוע הסרת כישוף עין הרע. כך למשל אבני טורקיז בהחלט ידועות ביכולת שלהן להסיר כישוף עין הרע. גם נשיאת מראות לעיתים נחשבת כדרך טובה של הסרת כישוף עין הרע.
באופן כללי, מועיל מאוד (והכרחי במקרה של כישוף אהבה) להבין איזה כישוף בוצע בכדי שנוכל לבצע הסרת כישוף בצורה יעילה, בין אם מדובר בהסרת כישוך שחור, הסרת כישוף אהבה או הסרת כישוף עין הרע. לעיתים לא פשוט להסיר כישוף, בוודאי שלא להסיר כישוף שחור וכן לעיתים גם להסיר כישוף אהבה, אך כפי שיודע כל מי שהוטל עליו כישוף, לעיתים אין ברירה אלא לנסות וללמוד קצת על הסרת כישוף.