יום רביעי

כישוף נשיקה: איך עושים כישוף נשיקה


כישוף נשיקה הוא טכניקה מסוימת של הטלת כישוף, על פי רוב כישוף אהבה. הטלת כישוף אהבה מתבצעת בשתי דרכים עיקריות, האחת של הטלת כישוף אהבה במפגש פיזי עם האדם שעליו מטילים את הכישוף והשנייה כישוף נשיקה שלא בנוכחותו או דרך מגע עם האדם שעליו מטילים את הכישוף.

השיטה הראשונה של כישוף נשיקה דרך מגע פיזי בדרך כלל כוללת מריחה חומרי כישוף על השפתיים וניסיון להגיע לכדי מצב של מגע פיזי של השפתיים עם עורו של האדם, רצוי שפתיו. ברור כי כישוף נשיקה כזה יכול להיות מסובך ולעיתים בלתי אפשרי לביצוע. עם זאת, כישוף נשיקה כזה יכול להתבצע בסיטואציות של ידידים כאשר המטרה של כישוף נשיקה היא להפוך ליותר מידידים. גם במצב שבו מתקיים מגע אינטימי אך ללא רצון בהתחייבות מצד האדם שעליו מטילים את כישוף האהבה, כישוף נשיקה יכול להיות יעיל ביותר בכדי לגרום לו באמת לאהוב אותך מכיוון שיש מגע ישיר עם שפתיו של האדם.

הטכניקה השנייה של כישוף נשיקה מתבצעת ללא מגע ישיר עם האדם. גם כאן מדובר בכישוף המתבצע על ידי חומרי כישוף מסוימים הנמרחים על השפתיים, אלא שבמקרה כזה של כישוף נשיקה הנשיקה היא בדרך כלל של תמונה או אובייקט אחר המייצג את האדם ולא דרך מגע ישיר עימו. חשוב לציין כי היעילות של כישוף נשיקה כזה היא במקרים רבים מוגבלת ומוטלת בספק.