יום שבת

כישוף משפטי אהבה


כישוף משפטי אהבה הוא כישוף שמבטא גישה ייחודית בעולם של כשפי האהבה. לפי האסכולה הזו של כשפי אהבה אין באמת חשיבות למילים עצמן במהלך ביצוע כישוף אהבה אלא לכוונה של האומר אותם, והיא זו שבסופו של דבר גורמת לכישוף אהבה להצליח ולא המילים עצמן.

לכן זה לא משנה איזה מילים אומרים במסגרת של כישוף אהבה אלא לעצם האמירה שלהם מתוך כוונה מלאה והתכוונות אל האדם שעליו רוצים להטיל כישוף אהבה. מכאן התפיסה של כישוף משפטי אהבה. כישוף משפטי אהבה הוא כישוף אהבה שבו פשוט מאוד אומרים משפטי אהבה שונים, לא משנה אילו משפטי אהבה, פעם אחר פעם כאשר חושבים כל הזמן על האדם שעליו רוצים להטיל את כישוף האהבה.

המחשבה על אהבה שבאה לידי ביטוי דרך אמירה שוב ושוב של משפטי אהבה אמורה לעורר גלים קוסמיים ולפגוש את ליבו של האהוב שלכם. למעשה, דרך אמירת משפטי אהבה אתם משדרים מסר של אהבה אל האהוב שלכם בכוחות שהם דומים לכוחות של טלפתיה. מומלץ לבחור באמירת משפטי אהבה יפים שישרו את התחשוה הרצויה על ליבו של האדם שעליו אתם מטילים כישוף אהבה, אך גם משפטי אהבה עצובים ואפילו משפטי אהבה מצחיקים יכולים לסייע לכם אם הנסיבות מתאימות לבצע כישוף משפטי אהבה מוצלח.

רצוי למצוא לעצמכם רשימה של משפטי אהבה שאתם אוהבים (כאן תוכלו למצוא רשימת משפטי אהבה מהספרות באתר טקסטולוגיה וכן אוסף משפטי אהבה באתר המידעון). לאחר שאספתם לעצמכם רשימה של משפטי אהבה שאתם אוהבים ומתאימים לאופי היחסים שלכם עם האדם שעליו אתם מבצעים כישוף אהבה, לימדו את משפטי האהבה בעל פה ושננו אותם כל העת כאשר אתם מכוונים את התודעה שלכם אל האדם שעליו עושים כישוף אהבה. המשיכו בשינון של משפטי אהבה ונסו כל הזמן להגדיל את כמות משפטי האהבה שלכם עד שיתחיל האפקט של כישוף אהבה והאדם שאתם אוהבים ישמע את משפטי האהבה שאתם לוחשים לו ויבוא אליכם. כאמור, חשוב שתמצאו משפטי אהבה שבאמת מדברים אליכם בכדי לבצע כישוף אהבה על ידי משפטי אהבה באופן מוצלח באמת.