יום שבת

הסבר חשוב על כישופים שחורים


כישופים שחורים הם אוסף של שיטות שנועדו לבצע כישוף או פעולות קסם שונות על ידי פנייה לכוחות אפלים. ביצוע של כישופים שחורים באמצעות פנייה אל כוחם של גורמים אפלים הוא נושא בעייתי ביותר, מכיון שאותם כוחות אינם מאפשרים לבצע כישופים שחורים בעזרתם ללא תמורה, והתמורה שמשלמים בעבור ביצוע כישופים שחורים יכולה לעיתים להיות הרסנית וקשה.

בנוסף, הפנייה אל כוחות אופל בכדי לבצע כישופים שחורים עלולה להוביל לתוצאות שאינן תמיד רצויות בעבורנו ולכן צריך להישמר מכל משמר ולנקוט משנה זהירות כאשר מבצעים כישופים שחורים.

התחום של כישוף שחור כולל סדרה שלמה ובלתי מוגבלת למעשה של כישופים שחורים הכוללים בין היתר סוגים שונים של כישוף אהבה, כישופי עין הרע, כישוף וודו, כישוף מוות וכן כישוף להצלחה.

הידע הרלוונטי לנושא של כישופים שחורים מגיע מתחומים שונים, החל מהעיסוק בתחום של כישוף ביהדות וכישוף בקבלה, דרך כישופים עתיקים וכישוף מקראי, כישוף דרוזי, כישוף דרואידי וכן כישוף קלטי. התחום של כישופים שחורים רץ אחורה בהיסטוריה של האנושות וידוע על אנשים שביצעו כישופים שחורים כבר לפני אלפי שנים. עם זאת, כדאי מאוד להבין מה עושים ולהיות מיומנים היטב לפני שמנסים לבצע כישופים שחורים. כישופים שחורים הם בעלי כוח הרסני במיוחד והם עלולים לגרום לתוצאות בלתי צפויות בצד מחיר אישי חמור למי שמנסה לבצע כישופים שחורים מבלי להבין עד הסוף מה הוא עושה ולהיות בטוח כי הוא מסוגל לשלוט בתוצאות של כישופים שחורים.