יום שבת

כישוף להפריד בין בני זוג שבאמת עובד


בכדי לבצע כישוף להפרדה בין בני זוג עלינו ראשית להבין מדוע אנחנו רוצים להפריד בין בני זוג כל כך. זוהי אינה רק תהיה שהיא חשובה לפני ביצוע כישוך להפריד בין בני זוג, זוהי למעשה דרישה הכרחית בכדי שאותו כישוף להפריד בין בני זוג באמת יעבוד.

ברגע שנבין מדוע אנחנו רוצים להפריד בין בני זוג נוכל לגשת את ביצוע כישוף ההפרדה שלנו. בכדי לבצע כישוף להפרדה בין בני זוג אנחנו צריכים למצוא חפץ כלשהו שמסמן בעבורנו את הרצון שלנו להפריד בין בני זוג. השלב הבא לפני שפונים אל ביצוע כישוף להפריד בין בני זוג הוא למצוא חפצים שהם חלק מבני הזוג שבניהם אנחנו רוצים להפריד (שיער, לבוש או כל פריט אחר) או לכל הפחות משהו שמסמל אותם.

בכדי לבצע כישוף להפריד בין בני זוג עלינו לסדר את כל הפרטים בצורת משלוש כאשר הפריט שמסמל את הרצון שלנו לבצע כישוף להפריד בין בני זוג נמצא בקודקוד המשולש והפריטים המסמנים את בני הזוג עצמם נמצאים בבסיס שלו.

ביצוע כישוף להפרדת בני זוג מתבצע על ידי לחש אהבה מיוחד. תוך כדי דקלום הלחש שוב ושוב הניעו את החפץ שמסמל את הרצון שלכם לבצע כישוף הפרדה בין בני זוג מטה, מאוד לאט, עד שהוא יהיה מומקם בין שני הפריטים האחרים המסמלים את בני הזוג. הכוח של הלחש יפעל על המימד הסימבולי ויכניס את הרצון שלכם לבצע כישוף להפריד בין בני זוג בין האובייקטים הללו ובכך יהפוך את כישוף ההפרדה שלכם לאמיתי.

לחש אהבה לביצוע כישוף להפריד בין זוג:
"רצוני כי יהא,
כי הרוחות משמיים יורו,
שדברי בניכם יפול,