יום שבת

כישוף לשינוי צבע העיניים


כישוף שינוי צבע העיניים הוא כישוף שאף על פי שהוא בהחלט אפשרי הוא ככל הנראה קשה ביותר לביצוע. ישנן עדויות על לא מעט אנשים שהצליחו לשנות את צבע העיניים שלהם על ידי ביצוע של כישוף לשינוי צבע העיניים, אולם קשה להגיד כי בעולם הכישוף כיום ישנה משנה סדורה לגבי ביצוע נכון ואמיתי של כישוף שינוי צבע העיניים.
גישה אחת לגבי כישוף לשינוי צבע העיניים דוגלת בשימוש בחומרי כישוף שונים על מנת לשנות את צבע העיניים. גישות אחרות של כישוף שינוי צבע העיניים פונות אל רכיבים מנטליים וסבורות כי יש קשר הדוק בין הנפש ובין צבע העיניים ועל כן כישוף לשינוי צבע העיניים צריך לפעול על הנפש עצמה בכדי לשנות את צבע העיניים. גישה אחרת לנושא של כישוף לשינוי צבע העיניים סבורה כי ניתן לשנות את צבע העיניים על ידי שימוש בלחשים ובייחוד בלילות. גישה זו לביצוע של כישוף שינוי צבע העיניים בדרך כלל מתבצעת בלילות של ירח מלא או לחילופין בלילות ללא ירח כלל, אז סבורים הדוגלים בשיטה זו כי ניתן לבצע כישוף לשינוי צבע העיניים על ידי הדלקת שילוב של נרות בצבעים שונים ואמירת לחש. אך אין כל עדות חד משמעית לכך שאחת מן השיטות האלו לביצוע כישוף לשינוי צבע העיניים מצליחות תמיד בעוד שהאחרות נכשלות תמיד, וישנו מסתורין רב בכל מה שנוגע לביצוע נכון של כישוף שינוי צבע העיניים.

בכל מקרה, לפני שמבצעים כישוף לשינוי צבע העיניים כדאי מאוד לנקוט אמצעי זהירות בכדי לא לגרום לעצמכם ובייחוד לעיניים שלכם נזק. בצעו מחקר מעמיק והיוועצו באנשי מקצוע בתחום הכישוף לפני שאתם פונים אל ביצוע של כישוף שינוי צבע העיניים שכן טעויות בביצוע של כישוף שכזה עלולות לגרום לנזקים לעיניים וידוע אפילו על מקרים של אנשים רצו לבצע כישוף לשינוי צבע העיניים וסיימו עיוורים. כישוף לשינוי צבע העיניים יכול להיות עניין מסוכן למדי, גם מבחינת שימוש בחומרים או קריאה לרוחות שיעזור לכם לשנות את צבע העיניים, ועל כן יש לנקוט משנה זהירות בכל הנושא הזה של כישוף לשינוי צבע העיניים.  חשוב גם לזכור כי בכדי לבצע כישוף שינוי צבע העיניים ניתן לפנות אל כישוף לבן או כישוף שחור, וכי הפנייה אל כישוף שחור בכדי לשנות את צבע העיניים היא זו שבדרך כלל גורמת לתוצאות שליליות.