יום רביעי

כישוף שחור: איך עושים כישוף שחור


כישוף שחור הוא כישוף המשמש בדרך כלל למטרות שליליות או שלחילופין הוא עושה שימוש בכוחות אפלים ושליליים בכדי להשיג מטרות שיכולות להיות גם מטרות חיוביות. בכדי לענות על השאלה איך עושים כישוף שחור צריך ראשית להבין מהם המקורות של כישוף שחור באיזה אופן הכוחות שלו מתפקדים.

כישוף שחור בדרך כלל נסמך על כוחות שהם שליליים מטבעם. כוחות אלו שמאפשרים לעשות כישוף שחור בדרך כלל אינם סתם כך מלווים את הכוח שלהם אלא דורשים משהו בתמורה. כלומר, כאשר עושים כישוף שחור אתם מתקשרים בקשר של חובה עם כוחות בעייתיים מאוד שעלולים לרדוף אתכם לאחר מכן או להתשמש בכם בעבור המטרות שלהם. עם זאת, ניתן להמנע מההשפעות השליליות של כישוף שחור אם עושים כישוף שחור בדרך שמציבה אתכם בעמדת כוח ברורה מול הכוחות המאפשרים כישוף שחור ובאופן שבו אתם שולטים היטב בהם ולא בכם. בכדי להבין איך עושים כישוף שחור בדרך כזו שאינה מסכנת אתכם ואינה מובילה ליחסים בעייתיים עם כוחות אפלים יש צורך במומחיות גדולה ויכולות רבות בתחום של כישוף בכלל וכן כישוף שחור בפרט. כישוף שחור הוא בפירוש לא כישוף למתחילים.

ולאחר דברי אזהרה חשובים אלו אנחנו יכולים להמשיך ולשאול איך עושים כישוף שחור באופן שאינו פוגע בנו. ובכן, כישוף שחור על פי רוב מתבצע דרך טקסים שונים המזמנים את הכוחות שמאפשרים כישוף שחור ומבקשים\דורשים מהם לעמוד לרשותנו. העניין הזה של מבקשים\דורשים הוא הסיפור הקריטי בעבור כל אלו שרוצים או באמת עושים כישוף שחור. אם אנחנו מבצעים כישוף שחור באמצעות בקשה אנחנו עלולים לקבל בקשה, דרישה או תנאי ואז הסתבכנו. לחלופין, אם אנחנו מצליחים ליצור מצב בו אנחנו יכולים לדרוש מכוחות שחורים לבצע בעבורנו כישוף שחור הרי שאין הכרח שאנחנו נצטרך להפגע או לשלם מחיר כלשהו.

אך גם אז ישנה בעיתיות כאשר עושים כישוף שחור שכן גם אם הכוחות הללו מצייתים לנו לא תמיד אפשר לדעת איך ייגמר כישוף שחור והאם הוא באמת יתאים למטרות שלשמן רצינו לבצע כישוף שחור ולא יתנקם בנו.
לסיכום, לפני ששואלים איך עושים כישוף שחור כדאי להבין היטב מהו הכישוף השחור שאותו רוצים לבצע ולהבין כיצד אתם יכולים גם להבטיח שלא תפגעו כתוצאה מכישוף שחור וגם לשלוט בו בצורה שתמנע תוצאות בלתי רצויות.